Kalba:

Kontaktai

Vydūno g. 56 B, Jurbarkas
El. paštas:
Mob. tel.: +370 611 23 550
Tel./Fax: 8 447 51137


Dar visai neseniai Jurbarko mieste įsikūrusi „Saulės klinika“ šventė savo ketverių metų gimtadienį. Gimimo dienos proga šioje klinikoje apsilankėme ir mes. 

„Saulės klinika“ - tai privati asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti kokybiškas ambulatorines gydymo paslaugas. Klinikoje teikiamos ginekologijos, urologijos, gastroenterologijos, ausų, nosies, gerklės, dermatovenerologijos, reumatologijos, endokrinologijos, ortopedo-traumatologo, psichologo konsultacijos, atliekami echoskopiniai, endoskopiniai bei kiti tyrimai. 

Šios klinikos vadovas – jurbarkietis chirurgas Robertas Skirkevičius ne tik konsultuoja pacientus, bet taip pat atlieka chirurgines operacijas. Tai savo darbą mėgstantis žmogus, dirbantis ne viename Lietuvos mieste. „Jis tikras pavyzdys, kaip žmogus gali mylėti savo darbą“, - sakė klinikoje vadybininke dirbanti Viktorija Bartkutė. 

Pagrindinis šios įstaigos tikslas - suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Specialistai renkami itin atsakingai, todėl čia dirba aukščiausios kvalifikacijos gydytojai. „Esame orentuoti į žmogų, todėl mūsų vidinės klinikos sistemos taip pat sukurtos labai paprastai“, - pasakojo Viktorija. 

Kartu su gydytojais, įstaigos kolektyve dirba aštuoniolika žmonių.Viktorija Bartkutė klinikoje dar naujokė, dirbti pradėjusi tik šiais metais. Mergina į darbą kelis kartus per savaitę važinėja iš Kauno. „Čia labai smagu dirbti.Esu jauna specialistė, todėl negaliu sakyti, kad viską žinau, moku. Turiu daug naujų idėjų, siekių, bet visuomet stengiuosi priimti patarimus, kritiką, išlaikyti diplomatiškus santykius, nes būtent tai skatina tobulėti“, - sakė mergina. Viktorija džiaugiasi, jog klinikoje vyksta komandinis darbas, todėl jokios įtampos nėra. Visi suinteresuoti, kad darbas vyktų gražiai ir sklandžiai. Mergina ne tik dirba klinikoje, bet ir studijuoja psichologiją. Jos manymu, tai labai įdomi srtitis. „Medicina mane visą laiką domino, na, o psichologiją pasirinkau, norėdama geriau suprasti žmogų, prisidėti prie vidinės jo būsenos gerinimo. Dirbdama šį darbą tikrai nenutolsiu nuo savo specialybės. Norisi kuo daugiau žmones suprasti, jiems padėti“, - sakė ji.Ieškodami gerų paslaugų, klinikoje lankosi įvairaus amžiaus žmonės. „Turime nuolatinių pacientų, kurie kreipiasi į mus su savo problemomis, nenorėdami delsti ilgose eilėse. Teikiamomis paslaugumis jie lieka patenkinti“, - sakė V. Bartkutė. 

Norint užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, klinikoje vyksta gydytojų atranka. Kaip teigia Viktorija, visa tai priklauso nuo pacientų atsiliepimų ir nuo pačios gydytojo darbo kokybės. 

„Saulės klinika“ gali didžiuotis jų kolektyve dirbančiu Kauno klinikinės ligoninės ortopedu traumatologu, mokslų daktaru Juozu Belicku, kuris šių metų rugsėjo mėnesį pirmą kartą Lietuvoje naudodamas specialią medicininę priemonę – personalinį nukreipiklį, atliko vienpusę kelio sąnario protezavimo operaciją. Užsienyje tai nėra naujiena, tačiau Lietuvoje tokia operacija iki šiol dar nebuvo atlikta. 

Įstaigoje dirbanti ginekologė iš Kauno Goda Jievaltienė moterims atlieka vaisiaus ir mažojo dubens (gimdos ir jos priedų) echoskopiją, kuri socialiai draustiems pacientams, turintiems gydytojo siuntimą, atliekama nemokamai.Su tokiu siuntimu nemokamai taip pat konsultuoja kardiologas, traumatologas bei gastroenterologas. Kainas įvardinti sudėtinga. Viskas priklauso nuo atliekamų tyrimų pobūdžio. 

Klinikoje dirba ir geras savo srities žinovas kardiologas kaunietis Tomas Lapinskas. Norinčiųjų šio gydytojo konsultacijų yra labai daug - Kaune prie jo kabineto durų susidaro didelės žmonių eilės. Na, o šioje klinikoje pacientams nereikia laukti eilėse. Įstaigoje taip pat dirba žmonių mylimas echoskopuotojas Vladimiras Kalpokas, LOR gydytoja Jovita Karanauskienė, endokrinologas Jonas čeponis, urologas Edgaras Padimanskas, ortopedas-traumatologas Zigmas Bartkus, angiochirurgas Antanas Jakutis, psichologė Zita Skaisgirienė, dermatovenerologė Dalia Motiejūnienė, gastroenterologė Neringa Staikūnienė ir neurologas Viktoras Lebedžinskas. Viktorija labai džiaugiasi draugišku klinikos kolektyvu. Med. seselės, atėjusios į darbą dar prieš aštuonias, jau priima pacientus„Saulės klinika“ – vienintelė vieta Jurbarke, kur atliekami aukštos rizikos ŽPV ir DNR tyrimai bei onkocitologinis ginekologinių tepinėlių tyrimas. Taip pat čia atliekami ir patys pigiausi kraujo tyrimai visame Jurbarko mieste. Tokių tyrimų šiuo metu daroma labai daug, o rezultatų ilgai laukti nereikia. Viskas priklauso nuo tyrimo sudėtingumo. 

Pasak Viktorijos, tolimesnis klinikos planas yra plėstis, kurti švietėjiškas programas. „Nuolat atliekame įvairias apklausas, bandydami išsiaiškinti, ko dar trūksta žmonėms, nes mums svarbiausias ir yra žmogus, dėl kurio mes dirbame“, - sakė mergina. Šiuo metu vienas iš žmonių pageidavimų turėti reumatologą, kurių trūksta visoje Lietuvoje. Tačiau, kaip sako Viktorija, toks specialistas šioje klinikoje tikrai bus. 

Dauguma žmonių, sužinoję, kad klinika yra privati, galvoja tik apie aukštas kainas. Klinika nuolat bendradarbiauja su ligonių kasomis, bandydama gauti finansavimą, nors šiuo laikotarpiu tai pakankamai sudėtinga. „Mes nuolat bandome. Kai kurioms konsultacijoms jau gavome lėšas, tai jau yra labai daug“, - sakė mergina. 

Taigi pagrindinė šios klinikos misija – „žmogus visuomet privalo žengti pirmą žingsnį“ (Antoine de Saint-Exupery). Apsilankykite klinikoje ir aukščiausios kvalifikacijos specialistai padės Jums žengti pirmą žingsį į sveikesnį rytojų. Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir aukščiausia sveikatos priežiūros paslaugų kokybė. 

Straipsnis iš laikraščio „Musu laikas“.